REKLAMY

Szanowni Państwo,

Karolina

Salon Karoline zaprasza od 1 lipca 2020 roku na ul. Dietla 45 w Krakowie.

Byliśmy pierwszym ekofryzjerem w Krakowie i nadal pozostajemy pionierami w bezamoniakalnej koloryzacji i ekopielęgnacji skóry głowy i włosów. Z rynku wybieramy tylko oferty tych firm, które minimalizują używanie szkodliwych substancji w produkcji swoich kosmetyków. Współpracujemy z firmą Logona, która w swojej ofercie ma prdukty do pielęgnacji włosów, które uzyskały wszystkie światowe certyfikaty eko. Z rynku wybieramy takie farby, które są pozbawine amonikaku - polecamy jedną z lepszych koloryzacji bezamoniakalnych włoskiej marki Emmebi oraz wegańskie farby marki Owey. 

Nasz salon się zmienia, dostosowując się przede wszystkim do potrzeb naszych klientów. W tym roku, po wieloletnich przygotowaniach, uruchomiliśmy poradnictwo trychologiczne, wprowadzając do salonu gamę zabiegów leczniczych dla skór i włosów problematycznych. Salon Karoline został przyjęty do Polskiego Towarzystwa Trychologicznego.

Nie stronimy od ziół i nie boimy się ich używać, posiadamy, chyba jako pierwsi w Krakowie, certyfikaty potwierdzające naszą wiedzę. Wykonujemy profesjonalną koloryzację ziołami własnych kompozycji oraz na specjalne życzenia klientów opracowujemy ziołowe mikstury pielęgnujące skórę głowy i włosów.


Z myślą o Was stworzyliśmy również tę stronę. Trochę do poczytania, pooglądania, z odrobiną porad oraz możliwośćcią wyboru fryzjera i rezerwacji wizyt on-line.

Zaglądajcie też do naszych propozycji promocyjnych oraz nowości, w których będziemy informować  Was o wszystkich nowych produktach oraz zabiegach wprowadzanych w salonie. A jeśli zaciekawi Was coś szczególnie polecajcie www.ekofryzjer.pl znajomym i nieznajomym.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie i listy ...

Zapraszam
Karolina Cwynar-Zubała

 

Zapraszamy do salonu Karoline w:

Poniedziałek - Piątek w godz. 11.00 - 18.30 z wyjątkiem czwartków, gdzie salon czynny jest od godz. 14.00-19.00.

Sobota tylko wizyty umówione telefonicznie