REKLAMY

Temat na dziś

Sekretne życie włosa

Jesteśmy istotami owłosionymi. Niektóre włosy lubimy, inne niekoniecznie. Te, których nie darzymy zbytnią sympatią tępimy zażarcie - wyrywając, goląc, naświetlając laserem. Te, które uznajemy za atrybut urody pielęgnujemy szczególnie. Mowa oczywiście o włosach na naszych głowach. Dowiedzmy się więc czegoś więcej o sekretnym życiu włosów.

Więcej...

Męski styl

W salonie Karoline znajdziecie linię eco specjalnie stworzoną dla mężczyzn, kochających swoje włosy i brody. Panowie codzienna pielęgnacja nie  musi być skomplikowana. Naprawdę wystarczy kilka prostych gestów i nawyków, by włosy zawsze wyglądały dobrze, o brodzie nie wspominając...

Więcej...

Fryzura idealna

Niesforne, puszące się, trudne do ułożenia; 80 procent klientek tak właśnie opisałoby swoje włosy. Czasami w rozwiązaniu problemów wystarczy dobranie odpowiedniej pielęgnacji i stylizacji. Czasami to nie wystarcza, gdy chcemy mieć na głowie wymarzoną fryzurę dlatego salon Karoline wprowadza nowy zabieg oparty na specjalnym fitokopleksie, który doskonale radzi sobie z dyscyplinowaniem włosów.

Więcej...

Galerie

Szwedzki blond

W stylu retro

Romantycznie

Sposób na boba

Zespół Karoline

Karolina

Poszukiwanie w naturze najlepszych rozwiązań dla współczesnego fryzjerstwa... to dla mnie wyzwanie. Szkolenia i doskonalenie w sztuce, jaką  stało się fryzjerstwo, to mój cel. Połączenie współczesnej technologii i nie odwracanie się od natury tworzy całkiem udany duet.

Reklama

Wirtualny salon

Kliknij na zdjęcie i będziesz w KAROLINEtl_files/ekofryzjer/pano/karo_z_pano.jpg