REKLAMY

Temat na dziś

Przymusowa przerwa

Niestety przedłużono zamknięcie salonów fryzjerskich do dnia 18 kwietnia. Wszystkim osobom, którym trudno bez nas żyć, służymy dobrym słowem i tele-poradą. Postaramy się odpowiedzieć na pytania i sensownie doradzić, co porobiać w warunkach domowych, by włosom i skórze głowy nie zaszkodzić. Liczymy na to, że po 18 kwietnia tłumnie do nas zawitacie. Tymczasem wszystkim życzymy duuużo zdrowia i pogody ducha w tych trudnych czasach. 

W zdrowy ciele, zdrowy włos czyli sekretne życie włosów cz. 2

Włosy - te rosnące na głowie - dla znacznej części ludzkości stanowią element wyglądu, którego nie da się niczym innym zastąpić. Czasami będą tym, co nas wyróżnia, czasami tym, za czym się chowamy. Dla wielu z nas, to źródło wiecznej irytacji i ekscytacji równocześnie. 

Więcej...

Sekretne życie włosa

Jesteśmy istotami owłosionymi. Niektóre włosy lubimy, inne niekoniecznie. Te, których nie darzymy zbytnią sympatią tępimy zażarcie - wyrywając, goląc, naświetlając laserem. Te, które uznajemy za atrybut urody pielęgnujemy szczególnie. Mowa oczywiście o włosach na naszych głowach. Dowiedzmy się więc czegoś więcej o sekretnym życiu włosów.

Więcej...

Galerie

Grunge-bob

Szwedzki blond

W stylu retro

Romantycznie

Zespół Karoline

Karolina

Poszukiwanie w naturze najlepszych rozwiązań dla współczesnego fryzjerstwa... to dla mnie wyzwanie. Szkolenia i doskonalenie w sztuce, jaką  stało się fryzjerstwo, to mój cel. Połączenie współczesnej technologii i nie odwracanie się od natury tworzy całkiem udany duet.

Reklama

Wirtualny salon

Kliknij na zdjęcie i będziesz w KAROLINEtl_files/ekofryzjer/pano/karo_z_pano.jpg